SlovenskýEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

Oprava vstupnej brány a oplotenia pri Spoločenskom dome

 07.10.2022

Cieľom projektu Oprava vstupnej brána a oplotenia pri Spoločenskom dome , bolo prispieť k úprave spoločenského areálu, aby sa stal centrom oddychovej zóny v obci Dolné Strháre a príjemným prostredím na trávenie voľnočasových aktivít občanov našej obce.

Obec Dolné Strháre v priebehu mesiaca september zrealizovala projekt s názvom  „Oprava vstupnej brány a oplotenia pri Spoločenskom dome“ , v rámci ktorého zabezpečila opravu vstupnej brány , ktorá bola vyhotovená v rovnakej veľkosti ako bola pôvodná brána. Opravená bola aj malá bránka a stĺpy, na ktorých sú kovové brány osadené. Opravená brána vytvorila vstup do celého areálu Spoločenského domu , v ktorom sa nachádza javisko, hľadisko a detské ihriská primerané svojou kapacitou našej obci. Obnovením vstupu sme vytvorili uzatvorený celok , ktorý už na prvý pohľad pôsobí ako areál , kde je možné tráviť voľné chvíle spolu s rodinou a priateľmi. 

Realizáciou projektu sme prispeli k úprave areálu. Opravený vstup plní významnú estetickú a bezpečnostnú úlohu pre našich obyvateľov, ako aj návštevníkov obce , kde ponúkame príjemné prostredie na strávenie voľnočasových aktivít.

Veľká vďaka patrí Úradu Banskobystrického samosprávneho kraja za poskytnutú finančnú podporu, bez ktorej by sa nám tento projekt nepodarilo uskutočniť.

Celkový rozpočet projektu v EUR: 1 528,35 eur 

z toho dotácia BBSK : 1 000,00 eur.


Zoznam aktualít: